Skrien un iepazīsti Latvijas Olimpiešus!

Latvijas Olimpiešu klubs sadarbībā ar SIA "SPORTLAND", biedrību “Skrien Latvija”, sporta klubu “Sportlat” aicina piedalīties akcijā “Skrien un iepazīsti Latvijas olimpiešus!”.

Maratonu sērijas "Skrien, Latvija" ietvaros tā apmeklētājiem - gan dalībniekiem, gan viņu līdzjutējiem ir iespēja paviesoties Latvijas Olimpiešu kluba teltī, kur iespējams piedalīties radošās aktivitātēs un satikt ievērojamus sportistus - Latvijas Olimpiešus.

Dalībniekiem, kas viesosies Olimpiešu kluba teltī apvienības “Skrien, Latvija” rīkotajos maratonos un sporta pasākumos Latvijā, būs iespēja savākt unikālu Latvijas Olimpiešu kartiņu kolekciju. 2016.gadā kartiņu kolekcija ir veltīta Latvijas Olimpiešiem -medaļiekiem.

Olimpiešu kluba teltī kluba draugi Latvijas Olimpiskā akadēmija kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentiem aicina bērnus zīmēt Godīgu spēli sportā, atpazīt sporta veidus piktogrammās un pareizi salikt Olimpiskos apļus. Interesantas aktivitātes tiek piedāvātas arī pārējiem viesiem – krustvārdu mīklu risināšana par Olimpiešiem un Godīgu spēli.

Atbalsta: 


   
 
 
 
   
   

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .